hs

laki logo

7 + SC vs. SZKHSE 56-69
Helyszín: Bp. Rétköz u. 39. - 2018.10.07. / 18:00
Első meccsünk a Budapest B ligában. Az első negyed elején kicsit beragadtunk, összeszedtünk egy 8
pontos hátrányt. A folytatásban sikerült átvennünk a kezdeményezést elsősorban a pontos
dobásoknak köszönhetően. A negyed végére sikerült elsüllyeszteni 4 hárompontost. A meccs végére
pedig 9 hárompontost dobtunk összesen. A második negyed volt a döntő, mert az itt megszerzett 10
pontos előnyt sikerült megtartani a mérkőzés végéig. Szépen járt a labda és mindenki kivette a részét
a meccsből, aki pályára lépett pontot szerzett.
Legjobb dobók: Csicskár Dávid 20; Horváth Viktor 15; Dzsida Tamás 10; Mérleg: 1/0

TFSE vs. SZKHSE 42-57
Helyszín: Bp. Alkotás út 44. - 2018.10.14. / 18:00
Az előző meccshez képest nem igazán mentek a dobások olyannyira, hogy egy darab 3pontost sem
sikerült értékesíteni. Szerencsére ellenfelünk sem fogott ki jó dobóformát. A büntetőket viszont
egész jól értékesítettük, talán ennek köszönhető a félidei 8 pontos vezetés. A pontos dobások
hiányában megpróbáltuk lefutni ellenfelünket és "könnyű" kosarakat szerezni. Ez végül győztes
taktikának bizonyult (de az 57 dobott pont kevés lesz az elkövetkezőkben).
Legjobb dobók: Horváth Viktor 14; Horváth Gergely: 14; Dzsida Tamás 10; Mérleg: 2/0

SZKHSE vs. BEAC Kobak 50-49
Helyszín: Szentendre, Dózsa György út 12-14. - 2018.10.29. / 20:00

Az eső negyed kiegyenlítetten kezdődött, egyik csapat sem tudott nagyobb előnyhöz jutni. A félidő végére viszont sikerült nekünk vezetést szerezni, ekkor 29-21 volt az állás. Ez elsősorban a szorosabb védekezésnek köszönhető nempedig a jó dobószázaléknak :) A dobások a második félidőre sem javultak(ez az eredményen is látszódik). Szerencsénkre az ellenfelünk sem volt jó dobóformában. A meccs végén még volt 5 másodperce ellenfelünknek,
hogy behúzza a mérkőzést, de a gyűrű közelében visszapöcizett labda célt tévesztett.
Legjobb dobók: Dzsida Tamás 16; Horváth Viktor 15; Csicskár Dávid: 10; Mérleg: 3/0

ALBATROSZ vs. SZKHSE 56-77
Helyszín: Bp. Rétköz u 39. - 2018.11.04. / 18:00

Az eső félidőben eldőlt a meccs, nagyon jól kezdtünk(27-45 a javunkra). Innentől sikerült okosan lemenedzselni a mérkőzést. Ültek a trojkák 6 darab összesen, így négyen is 10 pont fölé kerültek, de mindenki dobott pontot. Jó volt a
csapatjáték. A cserék is jól szálltak be a meccsbe, összességében mindenki hozzátett a mérkőzéshez .
Legjobb dobók: Csicskár Dávid: 18; Horváth Viktor 16; Horváth Gergö,Laczkó Bálint 14; Mérleg: 4/0