nea

hs

laki logo

BLF KK/B vs. SZKHSE 80-45

Helyszín: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem- 2018.12.08. / 18:00
Nem volt tűzerő a csapatunkban. A másik oldalon annál inkább. Az ilyen fiatal, gyors, erős csapatokkal, egyenlőre nem tudunk mit kezdeni.
Legjobb dobók: Laczkó Bálint: 13;Horváth Gergely: 10; Dzsida Tamás, Horváth Viktor: 8-8; Mérleg: 7/2

SZKHSE vs. MVSE KSE 74-69
Helyszín: Szentendre, Dózsa György út 12-14. - 2018.12.17. / 20:00
A második negyed döntött, ugyanis ebben a játékrészben tudtunk kiépíteni egy 12 pontos előnyt. Ezt a meccs végéig koptattuk. A második félidőben felzárkóztak ránk 1-2 pontra, aztán megint sikerült 6-7 pontos előnyt összeszedni. A védekezésünk nem volt túl acélos, viszont a 3 pontosok egész jól sültek el.
Legjobb dobók: Horváth Gergely: 19; Horváth Viktor: 17; Benzinger Péter: 13; Mérleg: 8/2

Budai Vasököl – SZKHSE 77-72
Helyszín: Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme, 1118 - Budapest Rétköz u. 39. - 2019.01.16. / 20:40
Szoros meccsen maradtunk alul. Pedig jól mentek a 3 pontosok, a csapatjáték is rendben volt. Talán a cserék nem tudtak annyit hozzátenni, de ami talán eldöntötte a meccset az a védekezésünk volt. Vagyis hol volt, hol nem volt. Szorosabban és keményebben kell védekeznünk, főleg a végjátékban. Sok könnyű pontot ajándékoztunk az ellenfelünknek.
Legjobb dobók: Dzsida Tamás: 19; Csicskár Dávid: 18;Horváth Viktor: 13; Mérleg: 8/3

SZKHSE - Törekvés SE 77-55
Helyszín: Kocsis Sándor Sportközpont, 1107 - Budapest Bihari út 23. - 2019.01.21. / 20:00
Már az elején eldőlt. 21-10-es elő etappal kezdtünk. Ez megalapozta a meccs további kimenetelét. Igazándiból minden a működött, hárman 10 pont felett plusz egy 20 pont feletti játékosunk is volt. Ennek ellenére szépen ment a labda, nem volt egyénieskedés. 
Legjobb dobók: Csicskár Dávid: 23; Horváth Gergely: 16; Laczkó Bálint: 11; Grudl-Turi Gábor: 10;Mérleg: 9/3

SZKHSE - Vice KSE 59-70
Helyszín: Szentendre, Dózsa György út 12-14. - 2019.01.28. / 20:00
Egyik negyedet sem tudtuk megnyerni. Ellenfelünk végig jól dobta a triplákat, amire mi érdemben nem tudtunk válaszolni. Nem is fogtunk ki jó dobóformát. A cserék sem tudtak hozzátenni a meccs alakulásához. Megvolt a csapatunkban a küzdőszellem, de minden jó megoldásunkra volt válasza a vendégcsapatnak.
Legjobb dobók: Horváth Viktor: 25; Borz Péter: 10; Grudl-Turi Gábor: 7; Mérleg: 9/4

SZKHSE - 7+SC 58-62
Helyszín: Szentendre, Dózsa György út 12-14. - 2019.02.11. / 20:00
Későn vettük fel a meccs ritmusát. A mérkőzés egésze folyamán csak rohantunk az eredmény után. Félidőben csupán 29 pontnál jártunk. Aztán sikerült a harmadik negyed végére a 15 pontos hátrányunkat eltüntetni, ekkor 48-48 volt az állás. A felzárkózás felemésztette az erőnket, és nem sikerült a bravúr a végén. Pedig nagyon közel álltunk a győzelemhez. Fájó vereség ellenére a pozitívum, hogy nem adtuk föl a meccset és küzdöttünk.
Legjobb dobók: Grudl-Turi Gábor: 15; Csicskár Dávid: 11; Dzsida Tamás: 10; Mérleg: 9/5

BEAC Kobak - SZKHSE 63-78
Helyszín: BEAC Sporttelep - 1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 10. - 2019.02.24. / 16:30
Három negyeden keresztül folyt az adok -kapok. Egyik csapat sem tudott nagyobb előnyt kiharcolni magának. A záró játékrészben sikerült felőrölni ellenfelünket, elsősorban a jó védekezésünknek köszönhetően. Sok faultot sikerült kiharcolnunk a palánk alatt, és ezeket most sikerült nagyon jó arányban értékesítenünk. Szépen elosztottuk a kosarakat, szinte mindenki pontot dobott aki pályára lépett. Változatos és élvezetes mérkőzés volt.
Legjobb dobók: Dzsida Tamás: 25; Horváth Gergely, Horváth Viktor: 12-12; Mérleg: 10/5

SZKHSE - Albatrosz 64-58
Helyszín: Szentendre, Dózsa György út 12-14. - 2019.03.04. / 20:00
A második negyed elejére már 11 ponttal égtünk. Megint nehéz helyzetbe sodortuk magunkat a meccs elején. Nem volt meg sem a tempó, sem a védekezés, sem a csapatjáték. A nagyszünet után tudtuk rendezni a sorainkat, és sikerült egy 20-5-ös harmadik negyedet zárnunk. Átvettük a vezetést, de az irányítását nem. Talán elhittük, hogy megvan a győzelem, de még sok volt a végéig és ez majdnem a meccsbe került. Ellenfelünk nem adta föl, és a negyedik negyed utolsó percére felzárkózott 1 pontra. Ennek ellenére volt tartás a csapatban, és ha nem is túl szépen, de nyertünk. Izgalmas és tanulságos mérkőzésen vagyunk túl.