A sportegyesületünk és az MH Altiszti Akadémia rendezésében 2014.02.27.-én végrehajtásra került a II Kinizsi Közelharc kupa. Az eredményekről és az induló létszámokról alább olvashattok. Képek nemsokára itt és a Facebookon!!!
Földharc diák 60kg:
I. Holló Dániel, Verebély László szakközépiskola
II. Varga Richard, Verebély László szakközépiskola
III. Csöndör Bence, SZKHSE
Földharc diák 75kg:
I. Szekeres András, Gábor Dénes Szakközépiskola
II. Kedves Levente, Verebély László Szakközépiskola
Földharc diák 69kg:
I. Szántó Antal, Verebély László Szakközépiskola
II. Balázs Marcell, Verebély László Szakközépiskola
III. Koós Dániel, Verebély László Szakközépiskola
Földharc férfi 69kg felnőtt, kezdő:
I. Debreceni Attila, MH 1.HTHE
II. Szakács Zsolt, SZKHSE
Földharc férfi 75kg felnőtt, kezdő:
I. Kardos Péter, Ludovika Zászlóalj
II. Czipó Dávid, Ludovika Zászlóalj
III. Luksa Tibor, MH. 5. BILDD.
Földharc férfi 82kg felnőtt, kezdő:
I. Kata Levente, Szentendrei thai-boksz klub
II. Sárfi Tamás, Ludovika Zászlóalj
III. Gergely Sándor, MH. 5. BILDD.
Földharc férfi 82kg felnőtt, haladó:
I. Rodics Tamás, MH. 43. HVTE.
II. Kardos Péter, Ludovika Zászlóalj
Földharc férfi -100 kg felnőtt, kezdő:
I. Belecz Péter, Ludovika Zászlóalj
II. Mészáros Dániel, SZKHSE
III. Posta Norbert, MH. 5. BILDD.
Földharc férfi -100 kg senior, haladó:
I. Korbel Károly, MH 93. Petőfi Sándor Vegyvédelmi Z.
II. Molnár Zsolt, KNBSZ
III. Leel-Őssy István, MH. 5. BILDD.
Földharc férfi +100 kg felnőtt, kezdő:
I. Vadon Péter
II. Kovács Péter, MH BHD.
III. Kiss Dávid, MH BHD. 32. NHD HDZ
Földharc női +60kg felnőtt, haladó:
I. Szabó Szilvia, MH. 43. HVTE
II. Csuja Csilla, MH 1.HTHE
Pusztakezes Önvédelem
I. Juhász Imre, MH. 5. BILDD.
II. Vágner Csaba, MH. 5. BILDD.
III. Nagy Balázs Bence, Ludovika Zászlóalj
Kiskesztyűs küzdelem diák 69 kg
I. Kovács János, Gábor Dénes Szakközépiskola
II. Szakács Zsolt, SZKHSE
Kiskesztyűs küzdelem férfi 69 kg felnőtt, kezdő
I. Tóth Norbert, Ludovika Zászlóalj
II. Salacz Ágoston, SZKHSE
Kiskesztyűs küzdelem férfi 82 kg felnőtt, kezdő
I. Grabecz Ákos, SZKHSE
II. Dusnoki István, MH 1.HTHE
III. Harakály Dávid, Gábor Dénes Szakközépiskola
Kiskesztyűs küzdelem férfi 90 kg felnőtt, kezdő
I. Bata Tibor, MH. 5. BILDD
II. Farkas Imre Attila, MH. 5. BILDD
III. Fullajtár Pál, MH. 5. BILDD
Kiskesztyűs küzdelem férfi +100 kg felnőtt, kezdő
I. Molnár Norbert, MH. 5. BILDD
II. Fehér Dániel, Ludovika Zászlóalj
Nagykesztyűs küzdelem férfi 69 kg felnőtt, kezdő
I. Dubszky Roland, SZKHSE
II. Mischinger András, SZKHSE
III. Tóth Norbert, Ludovika Zászlóalj
Nagykesztyűs küzdelem férfi 75 kg felnőtt, kezdő
I. Cséfalvay Őrs, MH AA
II. Leginusz László, SZKHSE
III. Németh Imre, SZKHSE
Nagykesztyűs küzdelem férfi 82 kg felnőtt, kezdő
I. Kiss-Gyögy Máté, SZKHSE
II. Hegedűs Márk, Szentendrei Thai-boksz klub
III. Kerek Csaba, Ludovika Zászlóalj
Nagykesztyűs küzdelem férfi 90 kg felnőtt, kezdő
I. Dóka Mátyás, MH. 5. BILDD
II. Lázár Bence, Ludovika Zászlóalj
III. Dóka Szilárd, MH. 5. BILDD
Nagykesztyűs küzdelem férfi -100 kg felnőtt, haladó
I. Molnár Péter, KNBSZ
II. Püspöki Balázs, KNBSZ
Nagykesztyűs küzdelem férfi +100 kg felnőtt, kezdő
I. Fehér Dániel, Ludovika Zászlóalj
II. Kiss Dávid, MH BHD. 32. NHD HDZ
Nagykesztyűs küzdelem férfi -100 kg Senior, kezdő
I. Füzesi Ferenc Szilárd, MH. 5. BILDD
II. Kolozsi Ferenc
III. Méhes József, KNBSZ
Nagykesztyűs küzdelem női +60 kg felnőtt, kezdő
I. Szabó Szilvia, MH. 43. H.V.T.E.
II. Csuja Csilla, MH 1.H.T.H.E.
A veresenyen az alábbi elosztásban indultak a versenyzők:
• 10 fő Katona sulis (Verebély László Szakközépiskola, Gábor Dénes Szakközépiskola)
• 10 fő SZKHSE versenyző
• 3 fő thai-boksz (szentendrei klub)
• 50 fő katona
A Magyar Honvédség alábbi alakulatai indítottak versenyzőt a viadalon:
MH 1. Honvéd Tűzszerész és Hadihajós Ezred
MH 43. Nagysándor József Híradó és Vezetéstámogató Ezred
MH 5. Bocskai István Lövészdandár
MH 86. Szolnok Helikopter Bázis
MH Geoinformációs Szolgálat
MH Ludovika Zászlóalj
MH vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandár
Katonai Nemzetbiztonsági Szolgálat
MH 93. Petőfi Sándor Vegyivédelmi Zászlóalj