velux

nea

hs

laki logo

Az SZKHSE Triatlon szakosztály sportolói Országos Triatlon Diákolimpia „A" és „B" kategóriás döntőn vettek részt június 15-én Egerben.

Minden korcsoportban tekintélyes létszámú versenyző mérette meg magát. Hatalmas sikerként „A" kategória II. korcsoportban fiaink EZÜSTÉRMESEK lettek!!!
A csapatunk tagjai: Szentmihályi-Nagy István, Papp Attila, és Illés Gergő. Szép volt fiúk!
Szintén „A" kategóriában Szöllősi Virág szintén dobogóra állhatott, egy fényes bronzérmet szerzett egyesületünknek.Szöllősi Ferenc 13. helyen ért célba, Tóth Botond és Vida Zsombor középmezőnyben végeztek, további elismeréseket hozva az SZKHSE-nek.
"B" kategóriában Papp Dorka és Borbély Kristóf 4., Galambos Csongor 6., Béres Boróka és Ollé Dávid 8.,Galambos Csenger 11.helyen fejezte be a versenyt.